Maak Geld Online
Verdien Geld met Beelden
Het rangschikken voor het Sleutelwoord „Geld“
NASA en de Nul Pen van de Ernst
Het eind van Blogging voor Geld
Waarheid over het Maken van Geld
Pixelotto is Dood
Hoe te om Geld Online te maken
BETAAL UW DAD REKENING
Het Logboek van het humeur + van het Leven
De wiskunde zullen u Gek maken
Grappige Presentatie Crits
De looppas van de Machine van ATM op Vensters XP
De Indische Superman
De Affiche van het Centrum van de Wereldhandel
Het Verhaal van de Koning van de Leeuw van Disney Plagarise
De Optische Illusie van de kleur
Houd met op rokend Reclame
Sony, het dRM-Vrije Downloadbare Lied van de Aanbieding Yahoo
Uw moeder was juist over het delen - leer te delen. Infact, Yahoo en de Muziek van Sony BMG bieden een premieprijs voor vrije downloadbare liederen DRM aan. Geen vangst, en het is in mp3 formaat, wat fundamenteel betekent u het opslaan, het kunt overbrengen en het zo veel branden aangezien u houdt van. U kunt het met uw vrienden zelfs delen.
De versie van de Muziek Yahoo is beperkt tot één enkel lied van Jessica Simpson die met honderden namen voor verschillende luisteraars gepersonaliseerd is, en naar verluidt dRM-Vrij verstrekt om die reden. Zijn zou een goed idee, maar met een prijsmarkering van meer dan 99cent, waarom ik voor dat moeten betalen? Ik beteken ik het van netto bij bittorrent of het gebruiken kan kostenloos gemakkelijk downloaden Google zoek - ja kunt u Google gebruiken voor het zoeken van mp3. Zijn onwettig en ik ga niet hoe zeggen.
De belangrijkste vraag, echter, is of de consumenten bereid zullen zijn om een premieprijs voor al dit flexibiliteit te betalen? Volgens bron, is de reden achter vrije liederen dit DRM de vrees om te draaien Apple in een monopolie, dat de muziekindustrie in de nabije toekomst controleert. Ik denk Apple een groot hulpmiddel en marktvermogen heeft om hun formaat AAC in volgende mp3 te veranderen, wat zij moeten doen zijn openstellen het formaat voor andere concurrenten, zodra het een norm is geworden, zijn moeilijk om het - als Micorsoft te verlagen.
Aan me, is van belang het niet als de muziek of niet vrije DRM is, als het goedkoop vuil is en ik kan me het veroorloven - zal ik dan mijn volledige steun geven. Voorlopig, ben ik nog het oude maniertype - CDs.
De Markeringen van Technorati: Sony, De Muziek van Yahoo, DRM, MP3, De Liederen van de download, Google
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
Verwante Artikelen:
Comments
Leave a Reply













