Humeuren en Gelach
Eng Michael Jackson Masker
Movie Fouten
Foto met en zonder Flits
De grappige Positie van de Slaap van Katten
De Vergadering van het Centrum van de Wereldhandel
De Indische Superman
De wiskunde zullen u Gek maken
De Hoogtepunten van het verhaal
40 zwepen voor Britten in de Soedan
Het Verhaal van de Koning van de Leeuw van Disney Plagarise
Het Zweet van de Mannen van de Liefdes van vrouwen
De verborgen Optische Illusie van de Tijger
Fonts Optische Illusie
Unbelievable Optische Illusie
Hoe te om Hotmail te binnendringen in een beveiligd computersysteem
Gelukkige Verjaardag Google!
↓ Gesponsorde Verbindingen

Hier is een kort verhaal dat uit de eigen website van Google wordt genomen. Ik kan niet eenvoudig veronderstellen hoe deze mensen Google en het werkelijk opkomst dat zij negeren die laatste lach het luidst lachen. Gelukkige Verjaardag Google! U bent nog mijn nummer 1 onderzoeksmotor.
Larry en Sergey bleven werkend om hun technologie door de eerste helft van 1998 te perfectioneren. Na een weg die een zeer belangrijk principe van de manier zou worden Google, kochten zij terabyte van schijven aan weggeefprijzen en bouwden hun eigen computerhuisvesting in de ruimte van Larry dorm, die eerste de gegevenscentrum van Google werd. Ondertussen zette Sergey een bedrijfsbureau op, en twee begonnen met uitnodigende potentiële partners die een onderzoekstechnologie zouden kunnen willen vergunning geven beter dan toen beschikbare om het even welk. Ondanks de dotcomkoorts van de dag, hadden zij weinig rente in de bouw van een bedrijf van hun rond de technologie die zij zich hadden ontwikkeld.
Onder die nodigden zij waren vriend en Yahoo! uit stichter David Filo. Filo was het ermee eens dat hun technologie stevig was, maar moedigde Larry en Sergey aan om de dienst zelf te kweken door een bedrijf van de onderzoeksmotor te beginnen. „Wanneer het volledig en scalable wordt ontwikkeld,“ hij vertelde hen, „spreek opnieuw.“ Anderen waren minder geinteresseerd in Google, aangezien het nu gekend was. Één poortCEO vertelde hen, „Zolang wij 80 percenten zo goed zoals onze concurrenten zijn, is dat goed genoeg. Onze gebruikers geven niet werkelijk om onderzoek.“
Markeringen: David File, Google 1997, Gelukkige Verjaardag Google, Larry en SergeyWij adviseren
De verhalen u kunnen in gebaseerd op verleden geinteresseerd zijn het doorbladeren
Comments
Leave a Reply
