Humeuren en Gelach
> Eng Michael Jackson Masker
> Movie Fouten
> Foto met en zonder Flits
> De grappige Positie van de Slaap van Katten
> De Vergadering van het Centrum van de Wereldhandel
> De Indische Superman
> De wiskunde zullen u Gek maken
De Hoogtepunten van het verhaal
> 40 zwepen voor Britten in de Soedan
> Het Verhaal van de Koning van de Leeuw van Disney Plagarise
> Het Zweet van de Mannen van de Liefdes van vrouwen
> De verborgen Optische Illusie van de Tijger
> Fonts Optische Illusie
> Unbelievable Optische Illusie
> Hoe te om Hotmail te binnendringen in een beveiligd computersysteem
De Safari van Apple van de download voor Vensters

Het blijkt dat Apple definitief heeft beslist de browser markt met de introductie van in te gaan Safari voor Vensters, stroom het nog in Openbare Bèta is, betekenend te zeggen zijn er verbindend om insecten, veel insecten te zijn.
Wat de Safari interesserend maakt is het gebruikersinterface, doet het heeft MAC en gebruikersvriendelijkheid, en de lelijke kant ook eruit zien die de geheugen hogging kwestie is. Vrij veel als iTunes, heeft de geruchten het dat de Safari partijen van geheugen en vanuit mijn persoonlijke ervaring na het gebruiken iTunes voor een week uitput - Apple moet ernstig deze geheugen hogging kwestie onderzoeken.
Het is over 8MB, en als veel gebruikersschakelaar over aan safari en op de een of andere manier Apple erin slagen om minstens 10% van de markt te vangen - slecht nieuws voor alle Webontwerpers, nu moeten zij aan alle drie van deze browser voldoen! en om te vermelden niet Browser van de opera. Welke één van velen reden is waarom ik het codding voor blogger.com heb tegengehouden, doodt het me!
Wij adviseren
De verhalen u kunnen in gebaseerd op verleden geinteresseerd zijn het doorbladeren
Commentaren
Verlaat een Antwoord

ali
2 juli, 2008enkel opera!